Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Content type
se: Šládja

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
