Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Author
sk: Autor

en: Overview
sk: Prehľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: author
sk: autor

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Asc
sk: Vzostupne
