Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Overview
sl: Pregled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno
