Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Author
sr: Аутор

en: Enabled
sr: Укључено

en: Default
sr: Подразумевано

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено
