Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Overview
sv: Översikt

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Roles
sv: Roller

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: author
sv: författare

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Asc
sv: Stigande
