Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி
