Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: author
ta: ஆசிரியர்

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
