Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Author
te: రచయిత

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
