Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Author
uk: Автор

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Overview
uk: Огляд

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: Updated
uk: Оновлено

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Roles
uk: Ролі

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Desc
uk: Спад

en: Number of days
uk: Число днів

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: author
uk: автор

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Asc
uk: Зрост
