Outlayer (2.0.0) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: List
el: Λίστα

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Options
el: Επιλογές

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Desc
el: Φθί

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Asc
el: Αύξ
