Outlayer (2.0.0) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು

en: Column width
kn: ಕಾಲಂ ಅಗಲ
