Outlayer (2.0.1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Cache
lt: Podėlis

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Sort ascending
lt: Rūšiuoti didėjančia tvarka
