Outlayer (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: List
id: Daftar

en: - None -
id: - Tiada -

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Layout
id: Tata letak

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Options
id: Opsi

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Cache
id: Tembolokan

en: Installed
id: Terinstal

en: Duplicate
id: Duplikat

en: Columns
id: Kolom

en: Sort ascending
id: Urutkan naik
