Outlayer (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: List
it: Elenco

en: Edit
it: Modifica

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Configure
it: Configura

en: Options
it: Opzioni

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Not installed
it: Non installato

en: Installed
it: Installato

en: Duplicate
it: Duplicata

en: Columns
it: Colonne

en: Sort ascending
it: Ordina in modo ascendente
