Outlayer (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ
