Outlayer (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Layout
ro: Prezentare

en: Configure
ro: Configurează

en: Options
ro: Opțiuni

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Columns
ro: Coloane

en: Sort ascending
ro: Sortează crescător
