Outlayer (8.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان
