Outlayer (8.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Configure
fi: Määrittele

en: Options
fi: Valinnat

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Installed
fi: Asennettu

en: Duplicate
fi: Monista

en: Apply
fi: Käytä

en: Columns
fi: Palstat

en: Sort ascending
fi: Lajittele nousevasti

en: Row height
fi: Rivin korkeus

en: Master
fi: Isäntä
