Outlayer (8.x-1.0-rc2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
