Outlayer (8.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Read more
da: Læs mere

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Configure
da: Konfigurér

en: Options
da: Valg

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Desc
da: Faldende

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Installed
da: Installeret

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Apply
da: Udfør

en: Columns
da: Kolonner

en: Sort ascending
da: Sortér stigende

en: Asc
da: Stigende
