Outlayer (8.x-1.0-rc3) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Desc
ka: აღწერა

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Cache
ka: ქეში
