Outlayer (8.x-1.0-rc3) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Layout
mr: मांडणी

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
