Outlayer (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Default
cy: Diofyn

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
