Outlayer (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង
