Outlayer (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Options
tr: Seçenekler

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Desc
tr: Azalan

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Cache
tr: Önbellek

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Installed
tr: Kurulu

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Apply
tr: Uygula

en: Columns
tr: Sütunlar

en: Sort ascending
tr: Artan sıralama

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
