Outlayer (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Options
bs: Opcije

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
