Outlayer (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Options
hr: Opcije

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Desc
hr: Silazno

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Installed
hr: Instaliran

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
