Outlayer (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Cache
ps: پټياد

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Columns
ps: ستنې
