Outlayer (8.x-1.2) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Default
fil: Pamantayan

en: Configure
fil: Ayusin
