Outlayer (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Read more
sl: Preberite več

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Layout
sl: Postavitev

en: Configure
sl: Nastavi

en: Options
sl: Možnosti

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno
