Outlayer (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Layout
ca: Disposició

en: Configure
ca: Configura

en: Options
ca: Opcions

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Apply
ca: Aplica

en: Columns
ca: Columnes

en: No data found.
ca: No s'han trobat dades.

en: Sort ascending
ca: Ordena de forma ascendent

en: Master
ca: Mestre
