Outlayer (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Read more
cs: Číst dál

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Configure
cs: Nastavení

en: Options
cs: Možnosti

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Desc
cs: Sestupně

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Apply
cs: Použít

en: Columns
cs: Sloupce

en: Sort ascending
cs: Seřadit vzestupně

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
