Outlayer (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Read more
is: Lesa meira

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Layout
is: Útlit

en: ID
is: Kenni

en: Configure
is: Stilla

en: Options
is: Möguleikar

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Cache
is: Flýtiminni

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
