Outlayer (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
