Outlayer (8.x-1.4) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
