Outlayer (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Layout
pl: Układ

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Options
pl: Opcje

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Desc
pl: Malejąco

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Columns
pl: Kolumny

en: Sort ascending
pl: Sortuj rosnąco

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
