Outlayer (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
