Outlayer (8.x-1.5) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Not installed
nn: Ikkje installert
