Outlayer (8.x-1.6-rc2) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Horizontal
am: አግድም

en: Cache
am: መሸጎጫ

en: Sort by
am: ደርድር

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
