Outlayer (8.x-1.6-rc2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Read more
az: Ətraflı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Options
az: Seçimlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Desc
az: azaldın

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Cache
az: Keş

en: Sort by
az: Sırala

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Columns
az: Sütunlar

en: Sort ascending
az: Artan sıralama
