Outlayer (8.x-1.6-rc2) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: List
be: Спіс

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Options
be: Налады

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Cache
be: Кэш

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Installed
be: Усталявана

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Apply
be: Ужыць
