Outlayer (8.x-1.6-rc2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: List
eo: Listo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Desc
eo: malkreske

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
