Outlayer (8.x-1.6-rc2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Options
eu: Aukerak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
