Outlayer (8.x-1.6-rc2) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: List
hi: सूची

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Label
hi: लेबल

en: Layout
hi: ख़ाका

en: ID
hi: आईडी

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Options
hi: विकल्प

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Desc
hi: अवरोही

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Cache
hi: कैश

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Duplicate
hi: प्रतिरूप

en: Apply
hi: लागू करें

en: UUID
hi: युयुआइङी
