Outlayer (8.x-1.6-rc2) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Read more
ta: மேலும் படி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Cache
ta: பதுக்ககம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Duplicate
ta: நகல்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Columns
ta: நெடுவரிசை
