Outlayer (8.x-1.6-rc3) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: List
he: רשימה

en: Read more
he: קראו עוד

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Layout
he: פריסה

en: Configure
he: הגדרות

en: Options
he: אפשרויות

en: Horizontal
he: אופקי

en: Desc
he: יורד

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Cache
he: מטמון

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Installed
he: מותקן

en: Duplicate
he: שכפול

en: Apply
he: החל

en: Columns
he: עמודות

en: Sort ascending
he: מיון בסדר עולה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
