Outlayer (8.x-1.6-rc3) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: List
kk: Көрсету

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Configure
kk: Баптау

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
