Outlayer (8.x-1.6) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Cache
sr: Кеш

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
