Outlayer (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Read more
et: Loe edasi

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Layout
et: Paigutus

en: Configure
et: Seadistus

en: Options
et: Valikud

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Desc
et: Kahanev

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Cache
et: Vahemälu

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Apply
et: Rakenda

en: Columns
et: Veerud

en: Sort ascending
et: Sorteeri kasvavas järjekorras

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
