Outlayer (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: List
hu: Lista

en: Read more
hu: Tovább

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Layout
hu: Elrendezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Desc
hu: Csökk

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Installed
hu: Telepített

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Sort ascending
hu: Növekvő rendezés

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
